Rolnictwo i leśnictwo

Muck-Trucks dla RolnictwA i leśnictwA

Przewożenie ciężarów na gospodarstwie jest czymś, czego nie da się uniknąć, a używanie Muck Truck do obornika pozwoli z łatwością przesuwać siano, błoto, drewno i inne materiały. Wytrzymałe koła Muck-Truck oznaczają, że możesz pracować w każdych warunkach pogodowych, wiemy, że farmy mogą być wyjątkowo błotniste, a te maszyny działają niezawodnie! Wielką zaletą naszych wózków Muck-Trucks jest fakt, że możesz zabrać swoją maszynę tam, gdzie nie mogą dostać się traktory, co zapewnia wydajną i szybką realizację zadań.
W rolnictwie i leśnictwie ważne jest, aby móc liczyć na maszyny, które gwarantują wysokie standardy jakości, a także zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność. Taczka do obornika oraz drewna pozwoli Ci przyspieszyć pracę w gospodarstwie, co oznacza, że będziesz w stanie wykonać dwa razy więcej pracy bezpiecznie i bez wysiłku. Ta maszyna jest niezbędna dla właścicieli farmy zwierząt, ponieważ pozwala z łatwością czyścić i konserwować farmy.

Przystawka do pługa śnieżnego jest niezbędna podczas pracy w gospodarstwie, ponieważ pomaga w usuwaniu błota w gospodarstwie i wybiegach. Kolejnym świetnym dodatkiem jest podwyższenie wywrotki, co oznacza, że rolnicy mogą przewozić większe ilości siana i słomy z jednego miejsca do drugiego.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

(+48) 95 752 57 80

PIERWSI Z POMYSŁEM, PIERWSI Z PROJEKTEM

Muck-Truck®
wywrotka/łyżka
250 kg / 170 l

Oryginalna mini-wywrotka Muck-Truck® może przewozić 250 kg/ 170 l i wznosić się na pochyłość 30º przy pełnym załadowaniu. To prawdziwy koń roboczy, który zyskuje zaufanie i uznanie na całym świecie. W ciągłej produkcji od 30 lat.

Więcej

Max-Truck®
wywrotka/łyżka
365 KG / 225 L

Max-Truck™ jest najpopularniejszym modelem w wypożyczalniach, u architektów krajobrazu i budowniczych. Max-Truck™ jest zalecana ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa, gdyż zwiększa produktywność przy mniejszym zmęczeniu operatora.

Więcej

H-Max™
wywrotka/łyżka
450 kg / 280 l

H-Max™ zapewnia ładowność większą o 25% oraz dodatkowo napędzany silnikiem przechył "hydrauliczny" - ponad standard Max-Truck™. Zbudowana z dodatkowym wzmocnieniem metalowym - wytrzymalszy dla dodatkowego ładunku.

Więcej

E-Truck®
zasilana z akumulatora

Innowacyjna E-Truck® ma wszystkie mocne punkty Muck-Truck® wraz z możliwością pracy w kopalniach, budynkach i innych miejscach, gdzie hałas lub dym mogą być problemem, jest łatwa w manewrowaniu i kontroli.

Więcej

Elektryczna
mini-wywrotka 4WD

Nowa taczka z elektrycznym napędem 4WD to najnowszy wynalazek Muck-Truck, który cechuje się napędem na cztery koła, co czyni ją łatwą w manewrowaniu, zaś miska przechyla się automatycznie dotknięciem przycisku.

Więcej