E-Truck® (zasilana akumulatorowo)

Mini-wywrotka elektryczna Muck Truck - To taczka na kołach z różnicą

Opis

E-Truck®od Muck-Truck® to innowacja dla tych, którzy poszukują produktu, który ma wszystkie mocne strony i funkcje naszych maszyn, ale równocześnie mogą pracować w kopalniach, budynkach lub w innych miejscach, gdzie hałas i dymy mogły być problemem.

Elektrycznie napędzana mini-wywrotka zyskuje na popularności zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i komercyjnych. E-Truck® zostały skonstruowane w UK przez Muck-Truck®, lidera na rynku zmotoryzowanych mini-wywrotek. Zaprojektowane od podstaw z elementami premium, te mini-wywrotki są konstruowane według najwyższych standardów, bez kompromisu.

Pobierz Instrukcję

E-Truck® o ładowności 250 kg

Zdolne do wznoszenia się po pochyłości do 30°

Zmienna prędkość 0-5,6 km/h

Do 8 godzin pracy ładowność

Łatwość manewrowania i kontroli

Specyfikacja

Model: E-Truck®
Silnik: Silnik 900 W
Skrzynia biegów: Benevelli 1 w przód, 1 wstecz, zmiennie
Prędkość: 0-5,6 km/h
Paliwo: Akumulatory szczelne 4x12 V (wyjście 24 V)
Wydajność: 250 kg ładowności / 170 l
Wskaźnik poziomu hałasu: do 5 dB
Hamulec postojowy: Elektromagnetyczny
Koła: 4x 400x10, 4-warstwowe trakcyjne
Wymiary: (dł.) 1600 mm x (sz.) 710 mm x (wys.) 915 mm
Waga: Niezaładowana - 180 kg
Trakcja: Napęd na 4 koła

Mini-wywrotka E-Truck® jest zasilana elektrycznie z czterech akumulatorów 12 V o unikatowym okablowaniu zapewniającym przesył mocy 24 V, w taki sposób, by wznoszenie się lub transport materiałów było tak samo skuteczne, jak w przypadku maszyn napędzanych silnikiem. Urządzenie może pracować do 3,5 h w sposób ciągły na jednym ładowaniu, co jest czasem wystarczającym na cały dzień roboczy w większości zadań, z uwzględnieniem czasu na przerwy i ładowanie oraz opróżnianie taczek. Nie luzujemy konstrukcji stalowej ani elementów w tej maszynie, ma ona tę samą wytrzymałość i jakość, jakiej możesz oczekiwać od typoszeregu produktów Muck-Truck®.

E-Truck®od Muck-Truck® to innowacja dla tych spośród was, którzy poszukują możliwości pracy w kopalniach, budynkach lub w innych miejscach, gdzie hałas i dymy mogły być problemem.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

(+48) 95 752 57 80

PIERWSI Z POMYSŁEM, PIERWSI Z PROJEKTEM

Muck-Truck®
wywrotka/łyżka
250 kg / 170 l

Oryginalna mini-wywrotka Muck-Truck® może przewozić 250 kg/ 170 l i wznosić się na pochyłość 30º przy pełnym załadowaniu. To prawdziwy koń roboczy, który zyskuje zaufanie i uznanie na całym świecie. W ciągłej produkcji od 30 lat.

Więcej

Max-Truck®
wywrotka/łyżka
365 KG / 225 L

Max-Truck™ jest najpopularniejszym modelem w wypożyczalniach, u architektów krajobrazu i budowniczych. Max-Truck™ jest zalecana ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa, gdyż zwiększa produktywność przy mniejszym zmęczeniu operatora.

Więcej

H-Max™
wywrotka/łyżka
450 kg / 280 l

H-Max™ zapewnia ładowność większą o 25% oraz dodatkowo napędzany silnikiem przechył "hydrauliczny" - ponad standard Max-Truck™. Zbudowana z dodatkowym wzmocnieniem metalowym - wytrzymalszy dla dodatkowego ładunku.

Więcej

E-Truck®
zasilana z akumulatora

Innowacyjna E-Truck® ma wszystkie mocne punkty Muck-Truck® wraz z możliwością pracy w kopalniach, budynkach i innych miejscach, gdzie hałas lub dym mogą być problemem, jest łatwa w manewrowaniu i kontroli.

Więcej

Elektryczna
mini-wywrotka 4WD

Nowa taczka z elektrycznym napędem 4WD to najnowszy wynalazek Muck-Truck, który cechuje się napędem na cztery koła, co czyni ją łatwą w manewrowaniu, zaś miska przechyla się automatycznie dotknięciem przycisku.

Więcej