Budownictwo

Muck-Trucks dla Budownictwa

Niezależnie od tego, czy przewozisz worki z betonem czy gruzem, nic nie zastąpi posiadania samojezdnej taczki w gotowości. Nasze taczki typu Muck-Trucks dają Ci możliwość przewożenia ładunków, które możesz przemieszczać samodzielnie, zamiast przy użyciu ciężarówki lub kilku innych pracowników. W przeciwieństwie do ciężarówki, samojezdna taczka może przemieszczać się po prawie każdym terenie, a nawet w małych przestrzeniach. Nasze Muck-Truck ułatwiają Ci życie i są idealne dla budownictwa oraz wykonawców.

Nasze taczki typu Muck-Trucks zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia obciążenia i podnoszenia ciężarów, co jest niezbędne podczas pracy w branży budowlanej. Eliminuje również niepotrzebne wyzwania, ponieważ wózek Muck-Truck jest łatwy w manewrowaniu w ciasnych przestrzeniach i może poruszać się po trudnym terenie wokół placu budowy.

W porównaniu ze zwykłą taczką, Muck-Truck zwiększy produktywność, jednocześnie znacznie zmniejszając zmęczenie operatora, co czyni go opłacalną inwestycją na placu budowy.

Jedną z atrakcji Muck-Truck jest jego wszechstronność. Istnieją różne akcesoria, które można łatwo przymocować do całej gamy Muck-Truck, takie jak przystawka płaska, która może pomóc w przypadku niewygodnych ładunków na placu budowy. Istnieją również inne akcesoria, które idealnie nadają się do załadunku kontenerów, przenoszenia ciężkich materiałów, a nawet mokrego betonu prosto z betoniarki.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

(+48) 95 752 57 80

PIERWSI Z POMYSŁEM, PIERWSI Z PROJEKTEM

Muck-Truck®
wywrotka/łyżka
250 kg / 170 l

Oryginalna mini-wywrotka Muck-Truck® może przewozić 250 kg/ 170 l i wznosić się na pochyłość 30º przy pełnym załadowaniu. To prawdziwy koń roboczy, który zyskuje zaufanie i uznanie na całym świecie. W ciągłej produkcji od 30 lat.

Więcej

Max-Truck®
wywrotka/łyżka
365 KG / 225 L

Max-Truck™ jest najpopularniejszym modelem w wypożyczalniach, u architektów krajobrazu i budowniczych. Max-Truck™ jest zalecana ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa, gdyż zwiększa produktywność przy mniejszym zmęczeniu operatora.

Więcej

H-Max™
wywrotka/łyżka
450 kg / 280 l

H-Max™ zapewnia ładowność większą o 25% oraz dodatkowo napędzany silnikiem przechył "hydrauliczny" - ponad standard Max-Truck™. Zbudowana z dodatkowym wzmocnieniem metalowym - wytrzymalszy dla dodatkowego ładunku.

Więcej

E-Truck®
zasilana z akumulatora

Innowacyjna E-Truck® ma wszystkie mocne punkty Muck-Truck® wraz z możliwością pracy w kopalniach, budynkach i innych miejscach, gdzie hałas lub dym mogą być problemem, jest łatwa w manewrowaniu i kontroli.

Więcej

Elektryczna
mini-wywrotka 4WD

Nowa taczka z elektrycznym napędem 4WD to najnowszy wynalazek Muck-Truck, który cechuje się napędem na cztery koła, co czyni ją łatwą w manewrowaniu, zaś miska przechyla się automatycznie dotknięciem przycisku.

Więcej