O firmie

Dowiedź się więcej o Muck-Truck®

Pionierska koncepcja - pionierski projekt

Koncepcja samojezdnych taczek powstała wtedy, gdy Terry Rowlands (właściciel i projektant) zaprojektował system hydraulicznego przechyłu dla pierwszej mini-wywrotki wprowadzonej na rynek brytyjski przez firmę Honda. Wózek z napędem

Honda HP400 był sprzedawany przez istniejącą sieć, zaś koncepcja mini-wywrotek znalazła zastosowanie w przemyśle obok mini-koparek.

Rodzina zawsze była bardzo aktywna w zakresie projektowania i wytwarzania, uruchomiła firmę w 1985 roku z partnerami, Rogerem i Christine Dee powróciwszy do UK po tym, jak spędzili trzy lata na projektowaniu, wytwarzaniu i marketingu produktów w USA.

Wkrótce uświadomili sobie potrzebę lżejszej, płynnie działającej, szybszej i tańszej mini-wywrotki, dostępnej na rynku, stąd Terry Rowlands opracował w 1986 pierwszą taczkę z napędem (Bizzy).

Pierwsze urządzenie miało tylko dwa przednie koła napędowe i musiało być podtrzymywane przez operatora. Jakkolwiek działało całkiem dobrze, z pewnością nie było tak przyjazne dla użytkownika, jako obecna mini-wywrotka, nie było to na długo przed zaprojektowaniem pierwszych taczek napędzanych przez operatora (mini-wywrotka).

Od 1993 Muck-Truck® ewoluowały, by stać się najpopularniejszą na świecie mini-wywrotką obsługiwaną przez operatora. Muck-Truck® odnosi sukces, a tajemnica tego tkwi w stałych badaniach, rozwoju i wsłuchiwaniu się w opinie klientów.
Najszersza oferty najbardziej niezawodnych maszyn w przemyśle powoduje, że firma Muck-Truck® jest od 30 lat światowym liderem w sektorze taczek samojezdnych.

PIERWSI Z POMYSŁEM, PIERWSI Z PROJEKTEM

Muck-Truck®
wywrotka/łyżka
250 kg / 170 l

Oryginalna mini-wywrotka Muck-Truck® może przewozić 250 kg/ 170 l i wznosić się na pochyłość 30º przy pełnym załadowaniu. To prawdziwy koń roboczy, który zyskuje zaufanie i uznanie na całym świecie. W ciągłej produkcji od 30 lat.

Więcej

Max-Truck®
wywrotka/łyżka
365 KG / 225 L

Max-Truck™ jest najpopularniejszym modelem w wypożyczalniach, u architektów krajobrazu i budowniczych. Max-Truck™ jest zalecana ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa, gdyż zwiększa produktywność przy mniejszym zmęczeniu operatora.

Więcej

H-Max™
wywrotka/łyżka
450 kg / 280 l

H-Max™ zapewnia ładowność większą o 25% oraz dodatkowo napędzany silnikiem przechył "hydrauliczny" - ponad standard Max-Truck™. Zbudowana z dodatkowym wzmocnieniem metalowym - wytrzymalszy dla dodatkowego ładunku.

Więcej

E-Truck®
zasilana z akumulatora

Innowacyjna E-Truck® ma wszystkie mocne punkty Muck-Truck® wraz z możliwością pracy w kopalniach, budynkach i innych miejscach, gdzie hałas lub dym mogą być problemem, jest łatwa w manewrowaniu i kontroli.

Więcej

Elektryczna
mini-wywrotka 4WD

Nowa taczka z elektrycznym napędem 4WD to najnowszy wynalazek Muck-Truck, który cechuje się napędem na cztery koła, co czyni ją łatwą w manewrowaniu, zaś miska przechyla się automatycznie dotknięciem przycisku.

Więcej