ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU / OGRODNICTWO

Muck-Trucks dla KRAJOBRAZU / OGRODNICTWA

Przenoszenie kompostu, narzędzi i innych materiałów z jednej części ogrodu do drugiej może być uciążliwym obowiązkiem. Być może będziesz musiał chodzić kilka razy lub będziesz potrzebować dodatkowych par rąk, aby przenieść te przedmioty do i z miejsca, w którym ich potrzebujesz. Nasze taczki typu Muck-Trucks ułatwią Ci życie, ponieważ mogą przewozić nie tylko wiele ładunków na raz, ale także ułatwią Ci poruszanie się po ogrodzie bez wysiłku.

Istnieją fantastyczne akcesoria, które można łatwo przymocować do każdego z naszych wózków Muck-Truck. Platforma jest najbardziej popularna wśród ogrodników i architektów krajobrazu, ponieważ jest idealna dla tych niewygodnych ładunków, których nie można łatwo przenieść na kontener. Kolejnym doskonałym dodatkiem jest podwyższenie taczki, które doskonale nadaje się do przewożenia dużych ładunków kompostu, ściółki, cięcia żywopłotu i wielu innych materiałów ogrodniczych.

Masz możliwość noszenia i manewrowania oraz dużo więcej w ogrodzie niż gdybyś miał zwykłą taczkę. Nie musisz się martwić, że zrujnujesz swój trawnik, ponieważ nasze taczki są lekkie na kołach, dzięki czemu możesz bez obaw pracować w ogrodzie.

Płaskie powierzchnie, wyboiste nawierzchnie, trawiaste i pochyłości, czterokołowa konstrukcja naszego Muck-Truck zapewnia lepszą stabilność podczas obsługi dużych ładunków w różnych warunkach, szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w ogrodzie lub krajobrazie.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

(+48) 95 752 57 80

PIERWSI Z POMYSŁEM, PIERWSI Z PROJEKTEM

Muck-Truck®
wywrotka/łyżka
250 kg / 170 l

Oryginalna mini-wywrotka Muck-Truck® może przewozić 250 kg/ 170 l i wznosić się na pochyłość 30º przy pełnym załadowaniu. To prawdziwy koń roboczy, który zyskuje zaufanie i uznanie na całym świecie. W ciągłej produkcji od 30 lat.

Więcej

Max-Truck®
wywrotka/łyżka
365 KG / 225 L

Max-Truck™ jest najpopularniejszym modelem w wypożyczalniach, u architektów krajobrazu i budowniczych. Max-Truck™ jest zalecana ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa, gdyż zwiększa produktywność przy mniejszym zmęczeniu operatora.

Więcej

H-Max™
wywrotka/łyżka
450 kg / 280 l

H-Max™ zapewnia ładowność większą o 25% oraz dodatkowo napędzany silnikiem przechył "hydrauliczny" - ponad standard Max-Truck™. Zbudowana z dodatkowym wzmocnieniem metalowym - wytrzymalszy dla dodatkowego ładunku.

Więcej

E-Truck®
zasilana z akumulatora

Innowacyjna E-Truck® ma wszystkie mocne punkty Muck-Truck® wraz z możliwością pracy w kopalniach, budynkach i innych miejscach, gdzie hałas lub dym mogą być problemem, jest łatwa w manewrowaniu i kontroli.

Więcej

Elektryczna
mini-wywrotka 4WD

Nowa taczka z elektrycznym napędem 4WD to najnowszy wynalazek Muck-Truck, który cechuje się napędem na cztery koła, co czyni ją łatwą w manewrowaniu, zaś miska przechyla się automatycznie dotknięciem przycisku.

Więcej